Mihkel

Mihkel Kangur on töötanud koolitajana alates 2012. aastast. Koolitajana sobib ta inimestele, kes tahavad aktiivset lähenemist õppimisele. Osalejad, kes jahivad uusi kogemusi ning tahavad end proovile panna kiiresti muutuvas keskkonnas, tunnevad Mihkli koolitustel põnevust. Palju on nurinat koolituste üle, mis jäävad elukaugeks ja liiga teoreetiliseks. Mihkel usub, et rakendusteatri meetoditel põhinevatel koolitustel on asutustele ja ettevõtetele pakkuda just see, mida paljud igatsevad – praktilisus.

Hariduskoolitusi luues kasutab ta ülikoolist külge jäänud harjumust viia oma ideed läbi paljude katsetuste. Nii võtab ta vastutuse oma materjali eest, et osalejad saaksid oma raha eest alati rohkem kui nad julgevad loota.

Koolitajana tegutseb ta põhimõttel, et avastused tekivad erinevate ideede kokkupõrkel. Segades ühes pajas motivatsiooni, rakendusteatrit ja positiivsust, kindlustab Mihkel osalejatele õhkkonna, milles õpitakse ennekõike naeru ja praktika abil.

Erialalt on Mihkel kooliõpetaja ning tema suureks kireks on haridusinnovatsioon ja soov, et Eesti lastele meeldiks koolis käia. Tema haridusinnovatsiooni-alased kursused on olnud nii Tallinna kui ka Tartu Ülikooli koolituskeskuste nimekirjas.